Os 17545 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 7.48 | 3 | |||
Spáňov | 7.54 | 7.54 | |||
Kout na Šumavě | 7.58 | 7.58 | 2 | ||
Starec | 8.01 | 8.01 | |||
Kdyně | 8.04 | 8.04 | 2 | ||
Chodská Lhota | 8.09 | 8.09 | |||
Dobříkov na Šumavě | 8.12 | 8.12 | 2 | ||
Loučim | 8.15 | 8.15 | |||
Pocinovice | 8.19 | 8.20 | 2 | ||
Úborsko | 8.24 | 8.24 | |||
Dubová Lhota | 8.27 | 8.27 | |||
Janovice nad Úhlavou | 8.30 | 8.31 | 2 | ||
Bezděkov u Klatov | 8.35 | 8.36 | |||
Klatovy | 8.40 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia