Sp 1744 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Starkoč | 8.42 | 2 | |||
Václavice | 8.46 | 8.48 | 3 | ||
Náchod zastávka | 8.52 | 8.52 | |||
Náchod | 8.55 | 9.01 | 2/2 | ||
Náchod-Běloves | 9.04 | 9.04 | |||
Velké Poříčí | 9.08 | 9.08 | |||
Hronov | 9.10 | 9.11 | 2 | ||
Police nad Metují | 9.16 | 9.17 | 2 | ||
Žďár nad Metují | 9.20 | 9.20 | |||
Teplice nad Metují | 9.29 | 9.30 | |||
Meziměstí | 9.39 | 9.42 | |||
Ruprechtice | 9.45 | 9.45 | |||
Hynčice | 9.47 | 9.47 | |||
Broumov-Olivětín | 9.52 | 9.52 | |||
Broumov | 9.56 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster