Os 17225 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Aš město | 21.00 | 2 | |||
Aš | 21.03 | 21.04 | hranické/1 | ||
Hazlov | 21.13 | 21.14 | 1 | ||
Vojtanov obec | 21.17 | 21.17 | |||
Františkovy Lázně | 21.26 | 21.27 | 1 | ||
Františkovy Lázně-Aquaforum | 21.29 | 21.29 | |||
Cheb | 21.35 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy