Sp 1696 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 15.46 | 1 | |||
Ústí nad Labem západ | 15.48 | 15.49 | 2 | ||
Teplice v Čechách | 16.03 | 16.05 | 2 | ||
Duchcov | 16.12 | 16.13 | |||
Bílina | 16.20 | 16.21 | 2 | ||
Most | 16.31 | 16.32 | 3 | ||
Jirkov zastávka | 16.44 | 16.45 | |||
Odb Chomutov město | 16.48 | 16.49 | |||
Chomutov | 16.53 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster