Os 16933 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Litvínov | 8.12 | 3 | |||
Louka u Litvínova | 8.15 | 8.16 | 5 | ||
Lom u Mostu | 8.19 | 8.19 | |||
Osek | 8.25 | 8.25 | |||
Háj u Duchcova | 8.28 | 8.28 | |||
Oldřichov u Duchcova | 8.33 | 8.33 | |||
Řetenice | 8.36 | 8.37 | 3 | ||
Teplice v Čechách | 8.40 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci