Sp 1678 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lužná u Rakovníka | 14.23 | 4 | |||
Krupá | 14.27 | 14.28 | |||
Mutějovice zastávka | 14.31 | 14.31 | |||
Milostín | 14.34 | 14.35 | |||
Deštnice | 14.40 | 14.40 | |||
Sádek u Žatce | 14.45 | 14.45 | |||
Želeč | 14.48 | 14.48 | |||
Měcholupy | 14.54 | 14.55 | 3 | ||
Veletice | 14.59 | 14.59 | |||
Žatec | 15.08 | 15.09 | 4 | ||
Hořetice | 15.16 | 15.17 | 3 | ||
Březno u Chomutova | 15.23 | 15.24 | 4 | ||
Chomutov | 15.41 | 15.42 | 1 | ||
Odb Chomutov město | 15.45 | 15.45 | |||
Jirkov | 15.53 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy