Os 15966 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 14.21 | 4 | |||
Dolík | 14.26 | 14.26 | |||
Petrkov | 14.29 | 14.29 | |||
Lípa | 14.32 | 14.34 | 3 | ||
Radňov | 14.38 | 14.38 | |||
Herálec | 14.44 | 14.45 | 2 | ||
Slavníč | 14.47 | 14.47 | |||
Kamenice u Humpolce | 14.50 | 14.50 | |||
Plačkov | 14.54 | 14.54 | |||
Humpolec | 15.01 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster