Os 15884 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nymburk hlavní nádraží | 20.31 | 1 | |||
Nymburk město | 20.34 | 20.35 | 1/2 | ||
Hořátev | 20.39 | 20.39 | |||
Sadská | 20.44 | 20.44 | 2 | ||
Ahr Třebestovice | 20.47 | 20.47 | |||
Poříčany | 20.51 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy