Os 15825 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nymburk hlavní nádraží | 20.04 | 3 | |||
Veleliby | 20.08 | 20.09 | 5 | ||
Jíkev | 20.13 | 20.13 | |||
Oskořínek | 20.16 | 20.16 | |||
Křinec | 20.22 | 20.23 | 3 | ||
Ledečky | 20.28 | 20.28 | |||
Rožďalovice | 20.30 | 20.31 | 2 | ||
Mlýnec | 20.36 | 20.36 | |||
Kopidlno | 20.40 | 21.04 | 3 | ||
Pševes | 21.08 | 21.08 | |||
Bartoušov zastávka | 21.10 | 21.10 | |||
Žitětín | 21.13 | 21.13 | |||
Jičíněves | 21.16 | 21.16 | |||
Nemyčeves | 21.22 | 21.22 | |||
Staré Místo u Jičína | 21.25 | 21.25 | |||
Jičín | 21.29 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök