Os 15606 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Městec Králové | 13.03 | 2 | |||
Činěves | 13.12 | 13.12 | |||
Dymokury | 13.15 | 13.15 | |||
Svídnice | 13.19 | 13.19 | |||
Křinec | 13.24 | 13.33 | 3 | ||
Oskořínek | 13.39 | 13.39 | |||
Jíkev | 13.43 | 13.43 | |||
Veleliby | 13.47 | 13.48 | 5 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 13.52 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök