R 1272 | |
Řazení vlaku: 843 + 2xBtn753 + BDtax785 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 9.00 | 2 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 9.03 | 9.05 | 3 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 9.23 | 9.25 | 2 | ||
Jaroměř | 9.39 | 9.42 | 3 | ||
Dvůr Králové nad Labem | 9.58 | 9.59 | 3 | ||
Semily | 10.47 | 10.48 | 2 | ||
Železný Brod | 10.56 | 11.00 | 1 | ||
Malá Skála | 11.07 | 11.08 | 3 | ||
Turnov | 11.18 | 11.21 | 2/2 | ||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 11.40 | 11.41 | 3 | ||
Liberec | 11.58 | 4a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster