..: Trasa vlaku R 1107 - JŘ 2015 :..
R 1107
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + 854 + Bdtn756  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Rumburk   13.14 1
  Krásná Lípa  13.20 13.21 2
  Rybniště  13.28 13.29 4
  Jedlová  13.39 13.40 3
  Svor  13.49 13.49 5
  Nový Bor  13.55 13.56 3
  Česká Lípa střelnice  14.06 14.07 
  Česká Lípa hlavní nádraží  14.11 14.24 1/1
  Staré Splavy  14.36 14.36 
  Doksy  14.39 14.40 2
  Bezděz  14.50 14.50 2
  Bělá pod Bezdězem  14.58 15.00 3
  Bakov nad Jizerou  15.10 15.11 4
  Mladá Boleslav hlavní nádraží  15.20 15.22 2
  Nymburk hlavní nádraží  15.47 15.49 3
  Poděbrady  15.56 15.57 1/2
  Kolín  16.10  4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster