..: Trasa vlaku R 1102 - JŘ 2015 :..
R 1102
Řazení vlaku: 854 + ABfbrdtn795 + Bdtn756  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Kolín   17.46 5
  Poděbrady  17.59 18.00 2
  Nymburk hlavní nádraží  18.07 18.08 3
  Mladá Boleslav hlavní nádraží  18.35 18.37 2
  Bakov nad Jizerou  18.47 18.50 4
  Bělá pod Bezdězem  18.59 19.00 2
  Doksy  19.19 19.20 2
  Staré Splavy  19.23 19.23 
  Česká Lípa hlavní nádraží  19.36 19.41 1/2
  Česká Lípa střelnice  19.44 19.44 
  Skalice u České Lípy  19.51 19.51 2
  Nový Bor  19.56 19.57 2
  Svor  20.03 20.03 4
  Jedlová  20.13 20.14 3
  Rybniště  20.24 20.25 3
  Krásná Lípa  20.31 20.33 3
  Rumburk  20.40  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2022 ŽelPage - správcovia