..: Trasa vlaku R 1101 - JŘ 2015 :..
R 1101
Řazení vlaku: 814 + ABfbrdtn795 + 854  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Rumburk   5.00 1
  Krásná Lípa  5.06 5.07 2
  Rybniště  5.13 5.14 3
  Jedlová  5.24 5.28 3
  Svor  5.37 5.38 5
  Nový Bor  5.43 5.48 2
  Skalice u České Lípy  5.52 5.53 2
  Česká Lípa střelnice  5.59 6.00 
  Česká Lípa hlavní nádraží  6.04 6.24 1/1
  Staré Splavy  6.36 6.36 
  Doksy  6.39 6.40 2
  Bělá pod Bezdězem  6.58 7.00 2
  Bakov nad Jizerou  7.10 7.11 3
  Mladá Boleslav hlavní nádraží  7.20 7.22 3
  Nymburk hlavní nádraží  7.47 7.49 3
  Poděbrady  7.56 7.57 1/2
  Kolín  8.10  4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Felelősök