|
R 606 „Bílina“ « předchozí | další » |
Trasa:
Praha hl.n. 13.29, Ústí nad Labem hl.n. 14.42-14.48, Chomutov 15.54-15.55, Karlovy Vary 16.46-16.49, Cheb 17.38 Detail trasy »
|
Řazení platné v období:
|
|
Varianta: Řazení v úseku Praha hl.n. - Ústí nad Labem hl.n. |
|
|
Aktualizace: 15.6.2014 (Jan Faigl) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
- vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou - rozšířená přeprava spoluzavazadel, především jízdních kol; povinná rezervace místa pro jízdní kolo nebo místa pro cestujícího s jízdním kolem - vůz s oddíly pro cestující s dětmi do 10 let Souprava přijede z Prahy-Vršovic jako Sv 606 ve 13.19
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
|
Varianta: Řazení v úseku Ústí nad Labem hl.n. - Cheb |
|
|
Aktualizace: 15.6.2014 (Jan Faigl) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
- vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou - rozšířená přeprava spoluzavazadel, především jízdních kol; povinná rezervace místa pro jízdní kolo nebo místa pro cestujícího s jízdním kolem - vůz s oddíly pro cestující s dětmi do 10 let
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
Poznámky k vozům:
1) - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou 2) - rozšířená přeprava spoluzavazadel, především jízdních kol; povinná rezervace místa pro jízdní kolo nebo místa pro cestujícího s jízdním kolem 3) - oddíly č. 6 - 8 pro cestující s dětmi do 10 let 4) - vůz s přípojkou 230 V 5) Oddíl č. 1 pro invalidy 6) Oddíl č. 9 dámský 7) Oddíl č. 1 mimo rezervační systém 8) Jede v - , , a 30.IV., 2., 7., 9.V., denně 12.V. - 7.IX., nejede 21.IV., 28.X., 17.XI. 9) Jede ve , 2.II. - 25.IV., 11.IX. - 12.XII., v 16.V. - 5.IX. a 16., 30.IV., 7.V. |
|
Poznámky k oběhům:
a) V - a 2., 9.V., kromě 21., 30.IV., 7., 12.V. - 3.IX., 28.X., 17.XI. od 605 b) 12.V. - 7.IX. pro 609 c) V 16.V. - 5.IX. od 607 |
|
|