Os 8803 | |
Řazení vlaku: 163_b + Bdgtmee + 4xBdtmee Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Košice | 7.04 | 3. | |||
Košice predmestie | 7.06 | 7.07 | |||
Krásna nad Hornádom | 7.12 | 7.13 | 4 | ||
Nižná Myšľa | 7.20 | 7.21 | 3 | ||
Vyšná Myšľa | 7.23 | 7.24 | |||
Bohdanovce | 7.27 | 7.27 | |||
Ruskov | 7.31 | 7.32 | 2. | ||
Slanec | 7.38 | 7.39 | 3 | ||
Kalša | 7.44 | 7.44 | |||
Kuzmice | 7.49 | 7.50 | 3 | ||
Michaľany | 7.56 | 7.58 | 2 | ||
Čerhov | 8.03 | 8.04 | |||
Slovenské Nové Mesto | 8.09 | 8.10 | |||
Borša | 8.14 | 8.15 | |||
Streda nad Bodrogom | 8.18 | 8.19 | 4 | ||
Somotor | 8.23 | 8.23 | |||
Veľký Horeš | 8.30 | 8.31 | 3 | ||
Pribeník | 8.36 | 8.37 | 5 | ||
Dobrá | 8.39 | 8.40 | |||
Biel | 8.43 | 8.44 | |||
Čierna nad Tisou zastávka | 8.45 | 8.46 | |||
Čierna nad Tisou | 8.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci