Os 8783 | |
Řazení vlaku: 2x460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lipany | 20.28 | 3 | |||
Rožkovany | 20.30 | 20.31 | |||
Červenica | 20.34 | 20.34 | |||
Pečovská Nová Ves | 20.36 | 20.37 | |||
Sabinov | 20.41 | 20.42 | 2 | ||
Orkucany | 20.46 | 20.46 | |||
Šarišské Michaľany | 20.50 | 20.50 | |||
Veľký Šariš | 20.55 | 20.56 | 3 | ||
Prešov mesto | 21.02 | 21.04 | |||
Prešov | 21.07 | 21.41 | Nástupište č. | ||
Haniska pri Prešove | 21.44 | 21.45 | |||
Kendice | 21.48 | 21.49 | |||
Drienovská Nová Ves | 21.51 | 21.51 | 3 | ||
Drienovská Nová Ves obec | 21.53 | 21.54 | |||
Ličartovce | 21.57 | 22.00 | 1 | ||
Obišovce | 22.03 | 22.04 | |||
Kysak | 22.06 | 22.07 | 8 | ||
Trebejov | 22.09 | 22.10 | |||
Kostoľany nad Hornádom | 22.14 | 22.15 | 3 | ||
Ťahanovce | 22.19 | 22.20 | |||
Košice | 22.24 | 1./11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy