Os 8777 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lipany | 15.01 | 3 | |||
Rožkovany | 15.03 | 15.04 | |||
Červenica | 15.07 | 15.07 | |||
Pečovská Nová Ves | 15.09 | 15.10 | |||
Sabinov | 15.14 | 15.15 | 2 | ||
Orkucany | 15.18 | 15.19 | |||
Šarišské Michaľany | 15.22 | 15.23 | |||
Veľký Šariš | 15.28 | 15.29 | 3 | ||
Prešov mesto | 15.35 | 15.36 | |||
Prešov | 15.39 | 15.41 | Nástupište č. | ||
Haniska pri Prešove | 15.44 | 15.45 | |||
Kendice | 15.48 | 15.49 | |||
Drienovská Nová Ves | 15.51 | 15.51 | 3 | ||
Drienovská Nová Ves obec | 15.53 | 15.54 | |||
Ličartovce | 15.57 | 16.00 | 1 | ||
Obišovce | 16.03 | 16.04 | |||
Kysak | 16.06 | 16.07 | 8 | ||
Trebejov | 16.09 | 16.10 | |||
Kostoľany nad Hornádom | 16.14 | 16.15 | 3 | ||
Ťahanovce | 16.19 | 16.20 | |||
Košice | 16.24 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci