Os 8768 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kysak | 11.53 | 4 | |||
Obišovce | 11.56 | 11.56 | |||
Ličartovce | 11.59 | 12.00 | 1 | ||
Drienovská Nová Ves obec | 12.03 | 12.03 | |||
Drienovská Nová Ves | 12.05 | 12.06 | 3 | ||
Kendice | 12.08 | 12.08 | |||
Haniska pri Prešove | 12.12 | 12.12 | |||
Prešov | 12.16 | 12.18 | Nástupište č. | ||
Prešov mesto | 12.20 | 12.22 | |||
Veľký Šariš | 12.28 | 12.29 | 3 | ||
Šarišské Michaľany | 12.34 | 12.34 | |||
Orkucany | 12.38 | 12.38 | |||
Sabinov | 12.41 | 12.42 | 3 | ||
Pečovská Nová Ves | 12.46 | 12.46 | |||
Červenica | 12.49 | 12.49 | |||
Rožkovany | 12.52 | 12.53 | |||
Lipany | 12.56 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster