Vlak 6713 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tisovec | 15.05 | ||||
Tisovec mesto | 15.07 | 15.08 | |||
Tisovec závody | 15.10 | 15.10 | |||
Rimavská Píla | 15.13 | 15.14 | |||
Hačava | 15.17 | 15.18 | |||
Hačava skálie | 15.19 | 15.20 | |||
Hnúšťa zastávka | 15.22 | 15.23 | |||
Hnúšťa | 15.26 | 15.38 | 2 | ||
Likier | 15.41 | ||||
Rimavské Brezovo | 15.44 | ||||
Rimavská Baňa | 15.48 | 15.49 | 3 | ||
Rimavské Zalužany | 15.51 | ||||
Kociha | 15.54 | ||||
Hrachovo | 15.58 | ||||
Nižný Skálnik | 16.00 | ||||
Veľké Teriakovce | 16.03 | ||||
Čerenčany | 16.07 | ||||
Rimavská Sobota | 16.11 | 3 |
ide v a , od 22.XII. do 6.I. a od 28.VI. do 1.IX. ide denne.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy