Vlak Os 20976 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 14.06 | 2 | |||
Františkovy Lázně-Aquaforum | 14.11 | 14.11 | |||
Františkovy Lázně | 14.13 | 14.14 | 1 | ||
Žírovice-Seníky | 14.19 | 14.19 | |||
Vojtanov | 14.23 | 14.25 | 1 | ||
Plesná | 14.32 | 14.32 | |||
Bad Brambach | 14.37 | 14.38 | 1 | ||
Raun | 14.47 | 14.47 | |||
Sohl | 14.50 | 14.50 | |||
Bad Elster | 14.54 | 14.54 | |||
Adorf (Vogtl) | 14.58 | 15.02 | 2 | ||
Hundsgrün | 15.08 | 15.08 | 1 | ||
Oelsnitz (Vogtl) | 15.14 | 15.14 | 1 | ||
Pirk | 15.19 | 15.20 | |||
Weischlitz | 15.24 | 15.24 | 2[4], | ||
Kürbitz | 15.27 | 15.27 | 1 | ||
Plauen (Vogtl)-Straßberg | 15.29 | 15.29 | |||
Plauen (Vogtl) West | 15.32 | 15.32 | |||
Plauen (Vogtl) ob Bf | 15.35 | 15.39 | 1 | ||
Reichenbach (Vogtl) ob Bf | 15.54 | 15.55 | 3 | ||
Werdau | 16.06 | 1 |
;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster