Vlak Os 20832 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Sokolov | 19.32 | 2 | |||
Svatava | 19.34 | 19.34 | |||
Svatava zastávka | 19.37 | 19.37 | |||
Luh nad Svatavou | 19.41 | 19.41 | |||
Hřebeny | 19.43 | 19.43 | |||
Oloví | 19.49 | 19.51 | |||
Rotava | 19.58 | 20.00 | |||
Kraslice předměstí | 20.04 | 20.04 | |||
Kraslice | 20.09 | 20.11 | |||
Kraslice-Pod vlekem | 20.12 | 20.12 | |||
Klingenthal | 20.16 | 20.17 | |||
Zwota | 20.20 | 20.20 | |||
Zwota-Zechenbach | 20.23 | 20.23 | |||
Zwotental | 20.29 | 20.32 | 1 | ||
Schöneck (Vogtl) Ferienpark | 20.37 | 20.37 | |||
Schöneck (Vogtl) | 20.38 | 20.38 | |||
Muldenberg Floßplatz | 20.44 | 20.44 | |||
Muldenberg | 20.46 | 20.46 | 1 | ||
Grünbach (Vogtl) | 20.50 | 20.50 | |||
Falkenstein (Vogtl) | 20.57 | 21.04 | 1 | ||
Ellefeld | 21.06 | 21.06 | |||
Auerbach (Vogtl) unt Bf | 21.09 | 21.09 | |||
Rodewisch | 21.12 | 21.12 | |||
Lengenfeld (Vogtl) | 21.17 | 21.18 | 2 | ||
Irfersgrün | 21.23 | 21.23 | |||
Voigtsgrün | 21.26 | 21.26 | |||
Ebersbrunn | 21.29 | 21.29 | |||
Stenn | 21.32 | 21.32 | |||
Zwickau (Sachs) Hbf | 21.40 | 21.43 | 6 | ||
Zwickau Stadthalle | 21.47 | 21.47 | |||
Zwickau Zentrum | 21.51 |
;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök