Vlak 20821 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zwickau Zentrum | 14.01 | ||||
Zwickau Stadthalle | 14.05 | 14.05 | |||
Zwickau (Sachs) Hbf | 14.09 | 14.11 | 5 | ||
Stenn | 14.18 | 14.18 | |||
Ebersbrunn | 14.21 | 14.21 | |||
Voigtsgrün | 14.24 | 14.30 | |||
Irfersgrün | 14.33 | 14.33 | |||
Lengenfeld (Vogtl) | 14.38 | 14.39 | 1 | ||
Rodewisch | 14.44 | 14.44 | |||
Auerbach (Vogtl) unt Bf | 14.46 | 14.47 | |||
Ellefeld | 14.50 | 14.50 | |||
Falkenstein (Vogtl) | 14.53 | 15.03 | 2 | ||
Grünbach (Vogtl) | 15.10 | 15.10 | |||
Muldenberg | 15.13 | 15.14 | 2 | ||
Muldenberg Floßplatz | 15.16 | 15.16 | |||
Schöneck (Vogtl) | 15.21 | 15.22 | |||
Schöneck (Vogtl) Ferienpark | 15.23 | 15.23 | |||
Zwotental | 15.28 | 15.32 | 2 | ||
Zwota-Zechenbach | 15.37 | 15.37 | |||
Zwota | 15.40 | 15.40 | |||
Klingenthal | 15.43 | 15.43 | |||
Kraslice-Pod vlekem | 15.47 | 15.47 | |||
Kraslice | 15.49 | 15.51 | |||
Kraslice předměstí | 15.54 | 15.54 | |||
Rotava | 15.59 | 15.59 | |||
Oloví | 16.07 | 16.08 | |||
Hřebeny | 16.14 | 16.14 | |||
Luh nad Svatavou | 16.16 | 16.16 | |||
Svatava zastávka | 16.20 | 16.20 | |||
Svatava | 16.23 | 16.23 | |||
Sokolov | 16.27 | 16.29 | 2 | ||
Královské Poříčí | 16.32 | 16.32 | |||
Nové Sedlo u Lokte | 16.38 | 16.39 | 2 | ||
Chodov | 16.42 | 16.43 | 4 | ||
Karlovy Vary-Dvory | 16.49 | 16.49 | |||
Karlovy Vary | 16.54 | 16.55 | 2/2 | ||
Karlovy Vary dolní nádraží | 17.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci