IC 1005 „RegioJet“ | |
Řazení vlaku: 162 + ABmz + 2xAmpz + ABmz + Bmz Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 9.44 | 4 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 10.45 | 10.46 | 4 | ||
Česká Třebová | 11.22 | 11.23 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě | 11.44 | 11.45 | 3 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 12.09 | 12.11 | |||
Hranice na Moravě | 12.39 | 12.40 | 3/1 | ||
Ostrava-Svinov | 13.05 | 13.07 | 4 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 13.14 | 13.15 | frýdlantské I/1 | ||
Ostrava-Stodolní | 13.19 | 13.20 | |||
Havířov | 13.34 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci