Vlak Os 2257 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Znojmo | 16.56 | vpravo/1 | |||
Znojmo-Nový Šaldorf | 17.00 | 17.01 | |||
Šatov | 17.06 | 17.07 | 1 | ||
Unterretzbach | 17.09 | 17.10 | 1 | ||
Retz | 17.15 | 17.17 | 2 | ||
Zellerndorf | 17.24 | 17.24 | 2 | ||
Platt | 17.27 | 17.28 | 1 | ||
Guntersdorf | 17.34 | 17.35 | 1 | ||
Hetzmannsdorf-Wullersdorf | 17.38 | 17.39 | 2 | ||
Hollabrunn | 17.43 | 17.44 | 3 | ||
Stockerau | 18.00 | 18.01 | 3 | ||
Korneuburg | 18.08 | 18.09 | 2 | ||
Wien Floridsdorf | 18.17 | 18.18 | 1 | ||
Wien Handelskai | 18.20 | 18.21 | 1 | ||
Wien Traisengasse | 18.23 | 18.23 | 1 | ||
Wien Praterstern | 18.25 | 18.26 | 1[4], | ||
Wien Mitte Landstraße | 18.29 | 18.30 | 2 | ||
Wien Rennweg | 18.32 | 18.33 | 1 | ||
Wien-Quartier-Belvedere | 18.35 | 18.36 | 21 | ||
Wien Hbf (Bahnsteige 1-2) | 18.37 | 18.38 | 1 | ||
Wien Matzleinsdorfer Platz | 18.40 | 18.41 | 1 | ||
Wien Meidling | 18.44 | 18.46 | 1 | ||
Mödling | 18.56 | 18.57 | 2 | ||
Baden | 19.03 | 19.04 | 1 | ||
Leobersdorf | 19.10 | 19.11 | 2 | ||
Wiener Neustadt Hbf | 19.20 | 19.35 | 5A | ||
St. Egyden [4] | 19.41 | 19.41 | 1 | ||
Neunkirchen NÖ | 19.45 | 19.46 | 3 | ||
Ternitz | 19.50 | 19.50 | 1 | ||
Pottschach | 19.53 | 19.54 | 2 | ||
Gloggnitz | 19.58 | 19.59 | 2 | ||
Schlöglmühl | 20.02 | 20.03 | 2 | ||
Payerbach-Reichenau | 20.08 | 1A |
Wien Meidling-Payerbach-Reichenau jede v – , nejede 24. – 26., 31.XII., 1., 6.I., 21.IV., 1., 29.V., 9., 19.VI., 15.VIII., 8.XII.;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia