Vlak Os 15465 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bílá Třemešná | 16.30 | 3 | |||
Dvůr Králové nad Labem | 16.39 | 16.42 | 3 | ||
Žireč | 16.48 | 16.50 | |||
Kuks | 16.54 | 16.56 | |||
Jaroměř zastávka | 17.03 | 17.04 | |||
Jaroměř | 17.08 | 17.17 | 3 | ||
Smiřice | 17.26 | 17.28 | 3 | ||
Sendražice | 17.34 | 17.34 | |||
Hněvčeves | 17.49 | 17.52 | smiřické | ||
Sadová | 17.56 | 17.56 | |||
Dohalice | 18.00 | 18.00 | |||
Dlouhé Dvory | 18.05 | 18.05 | |||
Všestary | 18.10 | 18.13 | 3 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 18.21 | 2 |
jede v od 5.VII. do 6.IX. a 3.V., 7.VI., 4.X.;
historický vlak; ( ) dopravce MBM rail s. r. o.; platí zvláštní tarif; prodej jízdenek ve vlaku; www.mbmr.cz; informace na www.srmd.cz
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök