Vlak Os 7757 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Zličín | 16.01 | 3 | |||
Praha-Stodůlky | 16.05 | 16.05 | |||
Praha-Cibulka | 16.07 | 16.07 | |||
Praha-Waltrovka | 16.10 | 16.10 | |||
Praha-Žvahov | 16.14 | 16.14 | |||
Pha-Smíchov spol.n. | 16.19 | 16.19 | |||
Praha hlavní nádraží | 16.29 | 2 |
Praha-Zličín-Praha hl.n. jede v a od 26.IV. do 26.X. a 6., 7.XII., nejede 1., 8.V.;
Praha-Zličín – Praha hl.n. historický motorový vlak; ; Praha-Zličín – Praha hl.n.; ( ) PRAŽSKÝ MOTORÁČEK; ( ) dopravce KŽC Doprava, s.r.o.; prodej jízdenek zajištěn ve vlaku dle tarifu dopravce, platí též tarif PID; podrobnosti o tarifu na www.kzc.cz
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci