Vlak Sp 1562 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kácov | 15.02 | 3 | |||
Český Šternberk zastávka | 15.15 | 15.17 | |||
Ledečko | 15.28 | 15.31 | 2 | ||
Sázava | 15.39 | 15.44 | 2 | ||
Čerčany | 16.10 | 16.20 | 1 | ||
Říčany | 16.48 | 16.49 | 2 | ||
Praha-Vršovice | 17.10 | 17.11 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 17.15 | 17.22 | 6 | ||
Praha-Vysočany | 17.29 | 17.30 | 1 | ||
Čelákovice | 17.50 | 17.51 | 5 | ||
Lysá nad Labem | 18.00 | 1 vlevo/1 |
jede v od 28.VI. do 30.VIII.;
( ) dopravce KŽC Doprava, s.r.o.; prodej jízdenek zajištěn ve vlaku dle tarifu dopravce; podrobnosti o tarifu na www.kzc.cz; ( ) POSÁZAVSKÝ MOTORÁČEK; historický motorový vlak; ;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci