Os 9957 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Řevnice | 17.24 | 1/3 | |||
Dobřichovice | 17.28 | 17.28 | 1/3 | ||
Všenory | 17.30 | 17.31 | |||
Černošice-Mokropsy | 17.33 | 17.34 | |||
Černošice | 17.36 | 17.37 | |||
Praha-Radotín | 17.41 | 17.42 | 1/3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 17.45 | 17.45 | |||
Praha-Smíchov | 17.51 | 17.52 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 17.59 | 18.03 | 3 | ||
Praha-Libeň | 18.09 | 18.10 | 3 | ||
Praha-Kyje | 18.13 | 18.13 | |||
Praha-Dolní Počernice | 18.15 | 18.15 | |||
Praha-Běchovice | 18.18 | 18.19 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 18.24 | 18.24 | |||
Úvaly | 18.29 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia