R 988 | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + B249 + 2xBee272/B249 + Bee273/B249 + Bee273 + BDs450 + Aee145/Aee152/A151 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 5.20 | II | |||
Brno-Královo Pole | 5.31 | 5.32 | 3/2 | ||
Tišnov | 5.46 | 5.47 | 2/2 | ||
Křižanov | 6.08 | 6.09 | 2 | ||
Žďár nad Sázavou | 6.31 | 6.32 | 2/2 | ||
Přibyslav | 6.43 | 6.44 | 1/2 | ||
Havlíčkův Brod | 6.56 | 6.58 | 2 | ||
Světlá nad Sázavou | 7.12 | 7.13 | 7 | ||
Golčův Jeníkov město | 7.36 | 7.37 | |||
Čáslav | 7.49 | 7.50 | 4 | ||
Kutná Hora hlavní nádraží | 7.58 | 7.59 | 2/2 | ||
Kolín | 8.08 | 8.10 | 4 | ||
Praha-Libeň | 8.55 | 8.56 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 9.02 | 9.02 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 9.17 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster