Os 9717 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Peruc | 20.52 | 2 | |||
Telce | 20.56 | 20.56 | |||
Vrbičany | 20.58 | 20.58 | |||
Klobuky v Čechách | 21.01 | 21.01 | 2 | ||
Páleček | 21.05 | 21.05 | |||
Zlonice | 21.09 | 21.09 | 2 | ||
Královice u Zlonic | 21.15 | 21.15 | |||
Slaný | 21.21 | 21.23 | 4 | ||
Slaný předměstí | 21.26 | 21.26 | |||
Podlešín | 21.31 | 21.32 | 3 | ||
Zvoleněves | 21.36 | 21.42 | 1 | ||
Kamenný Most u Kralup nad Vltavou | 21.45 | 21.45 | |||
Neuměřice | 21.46 | 21.46 | |||
Olovnice | 21.50 | 21.50 | 3 | ||
Zeměchy | 21.53 | 21.53 | |||
Kralupy nad Vltavou předměstí | 21.55 | 21.55 | 1 | ||
Kralupy nad Vltavou | 21.59 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy