Os 9646 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 16.40 | III./5 | |||
Praha-Holešovice zastávka | 16.44 | 16.44 | |||
Praha-Bubeneč | 16.48 | 16.48 | 3 | ||
Praha-Sedlec | 16.51 | 16.51 | |||
Roztoky u Prahy | 16.55 | 16.55 | 2 | ||
Roztoky-Žalov | 16.59 | 16.59 | |||
Úholičky | 17.00 | 17.00 | |||
Řež | 17.02 | 17.02 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 17.04 | 17.04 | |||
Libčice nad Vltavou | 17.07 | 17.07 | 2 | ||
Dolany nad Vltavou | 17.10 | 17.10 | |||
Kralupy nad Vltavou | 17.15 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci