Os 9517 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 18.37 | 3 | |||
Krnsko | 18.41 | 18.41 | |||
Chotětov | 18.48 | 18.48 | 3 | ||
Zdětín u Chotětova | 18.52 | 18.52 | |||
Kropáčova Vrutice | 18.57 | 18.58 | 2 | ||
Košátky | 19.01 | 19.01 | |||
Kojovice | 19.03 | 19.03 | |||
Byšice | 19.06 | 19.07 | 2 | ||
Všetaty | 19.11 | 19.21 | 1/2 | ||
Tišice | 19.24 | 19.24 | |||
Neratovice | 19.28 | 19.30 | 3 | ||
Kojetice u Prahy | 19.33 | 19.33 | |||
Zlonín | 19.36 | 19.36 | |||
Měšice u Prahy | 19.38 | 19.39 | 1 | ||
Hovorčovice | 19.42 | 19.42 | |||
Praha-Čakovice | 19.46 | 19.50 | 2 | ||
Praha-Kbely | 19.53 | 19.53 | |||
Praha-Satalice | 19.56 | 19.56 | 2 | ||
Praha-Vysočany | 20.04 | 20.05 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 20.11 | 20.11 | 6 | ||
Praha-Vršovice | 20.18 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci