Os 9356 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 21.41 | 3 | |||
Kolín zastávka | 21.43 | 21.44 | |||
Nová Ves u Kolína | 21.47 | 21.47 | |||
Velim | 21.50 | 21.50 | 1/1 | ||
Cerhenice | 21.53 | 21.53 | |||
Pečky | 21.57 | 21.58 | 1/1 | ||
Tatce | 22.00 | 22.00 | |||
Poříčany | 22.04 | 22.05 | 2 | ||
Klučov | 22.07 | 22.07 | |||
Český Brod | 22.11 | 22.12 | 3 | ||
Rostoklaty | 22.16 | 22.16 | |||
Tuklaty | 22.19 | 22.19 | |||
Úvaly | 22.23 | 22.24 | 2 | ||
Praha-Klánovice | 22.28 | 22.28 | |||
Praha-Běchovice | 22.34 | 22.34 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 22.37 | 22.37 | |||
Praha-Kyje | 22.39 | 22.39 | |||
Praha-Libeň | 22.43 | 22.44 | 2 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 22.50 | II./3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia