Vlak Os 9209 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 11.16 | 1 | |||
Lštění | 11.19 | 11.19 | |||
Zlenice | 11.22 | 11.22 | |||
Hvězdonice | 11.26 | 11.27 | 2 | ||
Chocerady | 11.30 | 11.30 | |||
Vlkovec | 11.32 | 11.32 | |||
Samechov | 11.36 | 11.37 | 2 | ||
Stříbrná Skalice | 11.40 | 11.40 | |||
Plužiny | 11.43 | 11.43 | |||
Sázava zastávka | 11.47 | 11.47 | |||
Sázava | 11.50 | 11.53 | 2 | ||
Samopše | 11.58 | 11.58 | |||
Ledečko | 12.02 | 12.19 | 2 | ||
Rataje nad Sázavou zastávka | 12.21 | 12.21 | |||
Rataje nad Sázavou-Ivaň | 12.23 | 12.23 | |||
Malovidy | 12.27 | 12.27 | |||
Český Šternberk | 12.30 | 12.30 | |||
Český Šternberk zastávka | 12.32 | 12.32 | |||
Soběšín | 12.37 | 12.37 | |||
Vranice | 12.41 | 12.41 | |||
Kácov | 12.47 | 13.11 | 2 | ||
Kácov zastávka | 13.14 | 13.14 | |||
Střechov nad Sázavou | 13.19 | 13.19 | |||
Čížov | 13.23 | 13.23 | |||
Chabeřice | 13.25 | 13.25 | |||
Zruč nad Sázavou zastávka | 13.30 | 13.30 | |||
Zruč nad Sázavou | 13.34 | 13.37 | 3 | ||
Horka nad Sázavou | 13.41 | 13.41 | |||
Laziště | 13.45 | 13.45 | |||
Vlastějovice | 13.47 | 13.48 | 2 | ||
Budčice | 13.50 | 13.50 | |||
Chřenovice | 13.54 | 13.54 | |||
Chřenovice-Podhradí | 14.00 | 14.00 | |||
Ledeč nad Sázavou | 14.06 | 14.16 | 3 | ||
Horní Ledeč | 14.18 | 14.18 | |||
Vilémovice | 14.23 | 14.23 | |||
Stvořidla | 14.26 | 14.26 | |||
Smrčná | 14.31 | 14.31 | |||
Mrzkovice | 14.35 | 14.35 | |||
Dolní Březinka | 14.37 | 14.37 | |||
Světlá nad Sázavou město | 14.41 | 14.41 | |||
Světlá nad Sázavou | 14.44 | 3 |
18.IV. – 28.IX.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia