..: Trasa vlaku Os 9209 - JŘ 2014 :..
Vlak Os 9209 nemá zatím zpracované řazení

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany   11.16 1
  Lštění  11.19 11.19 
  Zlenice  11.22 11.22 
  Hvězdonice  11.26 11.27 2
  Chocerady  11.30 11.30 
  Vlkovec  11.32 11.32 
  Samechov  11.36 11.37 2
  Stříbrná Skalice  11.40 11.40 
  Plužiny  11.43 11.43 
  Sázava zastávka  11.47 11.47 
  Sázava  11.50 11.53 2
  Samopše  11.58 11.58 
  Ledečko  12.02 12.19 2
  Rataje nad Sázavou zastávka  12.21 12.21 
  Rataje nad Sázavou-Ivaň  12.23 12.23 
  Malovidy  12.27 12.27 
  Český Šternberk  12.30 12.30 
  Český Šternberk zastávka  12.32 12.32 
  Soběšín  12.37 12.37 
  Vranice  12.41 12.41 
  Kácov  12.47 13.11 2
  Kácov zastávka  13.14 13.14 
  Střechov nad Sázavou  13.19 13.19 
  Čížov  13.23 13.23 
  Chabeřice  13.25 13.25 
  Zruč nad Sázavou zastávka  13.30 13.30 
  Zruč nad Sázavou  13.34 13.37 3
  Horka nad Sázavou  13.41 13.41 
  Laziště  13.45 13.45 
  Vlastějovice  13.47 13.48 2
  Budčice  13.50 13.50 
  Chřenovice  13.54 13.54 
  Chřenovice-Podhradí  14.00 14.00 
  Ledeč nad Sázavou  14.06 14.16 3
  Horní Ledeč  14.18 14.18 
  Vilémovice  14.23 14.23 
  Stvořidla  14.26 14.26 
  Smrčná  14.31 14.31 
  Mrzkovice  14.35 14.35 
  Dolní Březinka  14.37 14.37 
  Světlá nad Sázavou město  14.41 14.41 
  Světlá nad Sázavou  14.44  3

18.IV. – 28.IX.

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster