Os 8839 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 14.18 | 1A | |||
Srbsko | 14.22 | 14.23 | |||
Karlštejn | 14.26 | 14.26 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 14.30 | 14.30 | 1/4 | ||
Řevnice | 14.33 | 14.34 | 1/3 | ||
Dobřichovice | 14.37 | 14.38 | 1/3 | ||
Všenory | 14.40 | 14.41 | |||
Černošice-Mokropsy | 14.43 | 14.44 | |||
Černošice | 14.46 | 14.47 | |||
Praha-Radotín | 14.51 | 14.52 | 1/3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 14.55 | 14.55 | |||
Praha-Smíchov | 15.01 | 15.02 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 15.09 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia