R 878 | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + B249 + Bd264 + 2xBd264 + B249 + BDs449/BDs450 + A149/AB350 + A151 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Svitavy | 5.00 | 3 | |||
Česká Třebová | 5.10 | 5.11 | 3 | ||
Ústí nad Orlicí město | 5.17 | 5.18 | |||
Ústí nad Orlicí | 5.20 | 5.21 | praľské/2 | ||
Choceň | 5.34 | 5.35 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 5.54 | 5.59 | 3 | ||
Přelouč | 6.08 | 6.09 | 2 | ||
Kolín | 6.25 | 6.27 | 3 | ||
Praha-Libeň | 7.06 | 7.07 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 7.13 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci