Os 8680 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přelouč | 20.20 | 2 | |||
Lhota pod Přeloučí | 20.23 | 20.23 | |||
Řečany nad Labem | 20.26 | 20.30 | 1/1 | ||
Chvaletice | 20.34 | 20.34 | |||
Kojice | 20.36 | 20.36 | |||
Týnec nad Labem | 20.39 | 20.40 | |||
Záboří nad Labem | 20.41 | 20.42 | 2 | ||
Starý Kolín | 20.45 | 20.46 | |||
Kolín dílny | 20.49 | 20.50 | |||
Kolín | 20.53 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci