Os 8613 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 19.45 | II./2 | |||
Praha-Libeň | 19.50 | 19.51 | 3 | ||
Praha-Kyje | 19.54 | 19.54 | |||
Praha-Dolní Počernice | 19.56 | 19.56 | |||
Praha-Běchovice | 19.59 | 20.00 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 20.05 | 20.05 | |||
Úvaly | 20.10 | 20.10 | 1/2 | ||
Tuklaty | 20.15 | 20.15 | |||
Rostoklaty | 20.18 | 20.18 | |||
Český Brod | 20.23 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster