R 851 „Portáš“ | |
Řazení vlaku: 150.2 + A149 + BDs449 + 5xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 16.52 | 4 | |||
Praha-Libeň | 16.58 | 16.59 | 3 | ||
Kolín | 17.35 | 17.37 | 2 | ||
Přelouč | 17.52 | 17.53 | 1/3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 18.02 | 18.06 | 4 | ||
Choceň | 18.24 | 18.25 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí | 18.37 | 18.38 | praľské/3 | ||
Ústí nad Orlicí město | 18.39 | 18.40 | |||
Česká Třebová | 18.48 | 18.50 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě | 19.11 | 19.13 | 3 | ||
Mohelnice | 19.20 | 19.25 | 2 | ||
Červenka | 19.34 | 19.37 | 1/3 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 19.52 | 19.55 | |||
Lipník nad Bečvou | 20.18 | 20.19 | 1/2 | ||
Hranice na Moravě | 20.29 | 20.30 | 2/2 | ||
Valašské Meziříčí | 20.53 | 20.55 | 3 | ||
Vsetín | 21.12 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia