Os 8367 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdmteeo294 + BDsee454 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 16.05 | 3 | |||
Mírovka | 16.09 | 16.09 | |||
Šlapanov | 16.14 | 16.15 | 2 | ||
Kamenná | 16.20 | 16.20 | |||
Dobronín | 16.24 | 16.25 | 3 | ||
Střítež u Jihlavy | 16.28 | 16.29 | |||
Jihlava-Bosch Diesel | 16.31 | 16.32 | |||
Jihlava | 16.36 | 16.47 | 2 | ||
Jihlava město | 16.50 | 16.51 | 2 | ||
Jihlava-Staré Hory | 16.53 | 16.53 | |||
Rantířov | 16.58 | 16.59 | 3 | ||
Dvorce | 17.02 | 17.03 | |||
Kostelec u Jihlavy | 17.07 | 17.09 | 2 | ||
Dolní Cerekev | 17.12 | 17.12 | |||
Batelov | 17.19 | 17.20 | 3 | ||
Švábov | 17.24 | 17.24 | |||
Horní Cerekev | 17.28 | 17.36 | 4 | ||
Horní Ves | 17.39 | 17.40 | |||
Jihlávka | 17.45 | 17.48 | 2 | ||
Horní Vilímeč | 17.53 | 17.53 | |||
Počátky-Žirovnice | 17.58 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök