Os 8273 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 12.26 | 3 | |||
Bystřice u Benešova | 12.31 | 12.31 | |||
Tomice | 12.36 | 12.36 | |||
Olbramovice | 12.41 | 12.42 | 2/3 | ||
Votice | 12.46 | 12.46 | |||
Heřmaničky | 12.51 | 12.52 | 2 | ||
Ješetice | 12.57 | 12.59 | 2 | ||
Červený Újezd u Votic zastávka | 13.02 | 13.02 | |||
Střezimíř | 13.05 | 13.05 | 2 | ||
Mezno | 13.10 | 13.10 | |||
Sudoměřice u Tábora | 13.13 | 13.15 | 3 | ||
Chotoviny | 13.20 | 13.21 | 3 | ||
Tábor | 13.32 | 3/4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia