Os 8262 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 6.08 | 3/3 | |||
Chotoviny | 6.19 | 6.20 | 3 | ||
Sudoměřice u Tábora | 6.26 | 6.29 | 3 | ||
Mezno | 6.32 | 6.32 | |||
Střezimíř | 6.37 | 6.38 | 2 | ||
Červený Újezd u Votic zastávka | 6.41 | 6.41 | |||
Ješetice | 6.44 | 6.45 | 3 | ||
Heřmaničky | 6.49 | 6.50 | 3 | ||
Votice | 6.55 | 6.55 | |||
Olbramovice | 7.00 | 7.01 | 1/2 | ||
Tomice | 7.06 | 7.06 | |||
Bystřice u Benešova | 7.11 | 7.11 | |||
Benešov u Prahy | 7.16 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci