Os 8208 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 18.15 | IV | |||
České Budějovice severní zastávka | 18.18 | 18.18 | |||
Hrdějovice | 18.22 | 18.22 | |||
Hosín | 18.24 | 18.24 | |||
Hluboká nad Vltavou-Zámostí | 18.28 | 18.28 | 3 | ||
Chotýčany | 18.36 | 18.36 | 3 | ||
Ševětín | 18.40 | 18.41 | 2 | ||
Neplachov | 18.45 | 18.45 | |||
Dynín | 18.49 | 18.50 | 3 | ||
Horusice | 18.55 | 18.55 | 2 | ||
Veselí nad Lužnicí zastávka | 18.59 | 18.59 | |||
Veselí nad Lužnicí | 19.03 | 19.05 | 4 | ||
Řípec-Dráchov | 19.09 | 19.09 | |||
Soběslav | 19.14 | 19.17 | 2 | ||
Roudná | 19.23 | 19.23 | 2 | ||
Doubí u Tábora | 19.26 | 19.26 | |||
Planá nad Lužnicí | 19.30 | 19.31 | 2/3 | ||
Sezimovo Ústí | 19.34 | 19.34 | |||
Tábor-Čápův Dvůr | 19.37 | 19.37 | |||
Tábor | 19.40 | 3/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy