Os 8207 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 12.17 | 2/2 | |||
Tábor-Čápův Dvůr | 12.20 | 12.20 | |||
Sezimovo Ústí | 12.22 | 12.22 | |||
Planá nad Lužnicí | 12.25 | 12.26 | 1/1 | ||
Doubí u Tábora | 12.30 | 12.30 | |||
Roudná | 12.33 | 12.34 | 2 | ||
Soběslav | 12.39 | 12.42 | 2 | ||
Řípec-Dráchov | 12.47 | 12.47 | |||
Veselí nad Lužnicí | 12.52 | 12.54 | 4 | ||
Veselí nad Lužnicí zastávka | 12.57 | 12.57 | |||
Horusice | 13.00 | 13.01 | 2 | ||
Dynín | 13.06 | 13.07 | 3 | ||
Neplachov | 13.10 | 13.10 | |||
Ševětín | 13.15 | 13.16 | 1 | ||
Chotýčany | 13.20 | 13.21 | 3 | ||
Hluboká nad Vltavou-Zámostí | 13.29 | 13.30 | 2 | ||
Hosín | 13.33 | 13.33 | |||
Hrdějovice | 13.35 | 13.35 | |||
České Budějovice severní zastávka | 13.39 | 13.39 | |||
České Budějovice | 13.42 | IV |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci