Os 8009 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Strakonice | 14.25 | 4 | |||
Modlešovice | 14.29 | 14.29 | |||
Čejetice | 14.32 | 14.32 | 2 | ||
Sudoměř u Písku | 14.35 | 14.35 | |||
Ražice | 14.39 | 14.41 | 2 | ||
Heřmaň obec | 14.44 | 14.44 | |||
Skály | 14.47 | 14.47 | |||
Protivín | 14.51 | 14.52 | 3 | ||
Protivín zastávka | 14.54 | 14.54 | |||
Milenovice | 14.57 | 14.57 | |||
Číčenice | 15.00 | 15.03 | 3 | ||
Záblatíčko | 15.07 | 15.07 | |||
Dívčice | 15.12 | 15.13 | 3 | ||
Zbudov | 15.16 | 15.16 | |||
Zliv | 15.19 | 15.23 | 2 | ||
Hluboká nad Vltavou | 15.28 | 15.28 | 2 | ||
České Budějovice severní zastávka | 15.34 | 15.34 | |||
České Budějovice | 15.37 | I |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia