Os 7552 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 20.20 | 2 | |||
Bezděkov u Klatov | 20.24 | 20.25 | |||
Janovice nad Úhlavou | 20.29 | 20.30 | 2 | ||
Petrovice nad Úhlavou | 20.34 | 20.34 | |||
Nýrsko | 20.38 | 20.39 | 2 | ||
Dešenice | 20.44 | 20.44 | |||
Zelená Lhota | 20.51 | 20.52 | 2 | ||
Hamry-Hojsova Stráž | 21.01 | 21.02 | 2 | ||
Hojsova Stráž-Brčálník | 21.07 | 21.07 | |||
Špičák | 21.13 | 21.14 | 2 | ||
Železná Ruda město | 21.18 | 21.18 | 1 | ||
Železná Ruda centrum | 21.20 | 21.20 | |||
Železná Ruda-Alžbětín | 21.24 | 2/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia