Os 7526 | |
Řazení vlaku: 842 + Btx763 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 22.58 | 1z | |||
Plzeň zastávka | 23.00 | 23.01 | |||
Plzeň-Doudlevce | 23.03 | 23.04 | |||
Plzeň-Valcha | 23.08 | 23.08 | 3 | ||
Dobřany | 23.15 | 23.16 | 3 | ||
Chlumčany u Dobřan | 23.20 | 23.21 | vlevo/1 | ||
Přeštice-Zastávka | 23.24 | 23.24 | |||
Přeštice | 23.28 | 23.29 | 2 | ||
Lužany | 23.32 | 23.33 | |||
Borovy | 23.36 | 23.36 | |||
Červené Poříčí | 23.40 | 23.41 | |||
Švihov u Klatov | 23.44 | 23.45 | 2 | ||
Dehtín | 23.48 | 23.48 | |||
Točník | 23.52 | 23.52 | 2 | ||
Klatovy | 23.57 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy