Os 7521 | |
Řazení vlaku: 242 + 2xBdt279 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 12.46 | 2 | |||
Točník | 12.50 | 12.50 | 2 | ||
Dehtín | 12.53 | 12.54 | |||
Švihov u Klatov | 12.57 | 12.58 | 3 | ||
Červené Poříčí | 13.01 | 13.01 | |||
Borovy | 13.05 | 13.06 | |||
Lužany | 13.08 | 13.09 | |||
Přeštice | 13.12 | 13.14 | 2 | ||
Přeštice-Zastávka | 13.18 | 13.18 | |||
Chlumčany u Dobřan | 13.20 | 13.22 | 2 | ||
Dobřany | 13.27 | 13.28 | 2 | ||
Plzeň-Doudlevce | 13.38 | 13.39 | |||
Plzeň zastávka | 13.41 | 13.42 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 13.45 | 1z |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy